Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gibon, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gibon zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gibon. Kreslená ilustrace Gibon je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Gibon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gibon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gibon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gibon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

896x1600
717x1280
448x800
280x500
90x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 374 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gibon je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté číslo 4 ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žížala ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Keltský kříž zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, Gibon, free, Gibon, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, grafika, Zvířata, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, památník, openOffice, PowerPoint, profil, kalendář, avatar, plakát, Pinterest, corelDraw, dokumenty, profilovka, webové stránky, škola, články

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Televize ke stažení, vektor Poslední minuty ke stáhnutí nebo obrázek Havíř zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.