Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gibon, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gibon zdarma ke stažení

Gibon je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Gibon je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gibon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gibon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gibon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

896x1600
717x1280
448x800
280x500
90x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 374 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Gibon patří do sekce Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kopírka zdarma Podívejte se i na vektor Prostituce zakázána ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červenka obecná ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Gibon, cliparts, ilustrační obrázek, free, zdarma, svg, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, kliparty, klipart, obrázek, Zvířata, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, web, časopis, kalendář, PowerPoint, prezentace, pozvánky, avatar, plakáty, Instagram, blog, seminární práce, památník, office, Adobe Illustrator , Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mrňous zdarma, obrázek Zimbabwe ke stažení nebo klipart CSV ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.