Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gibon, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gibon zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gibon. Kreslená ilustrace Gibon je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Gibon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gibon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gibon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gibon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

896x1600
717x1280
448x800
280x500
90x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 374 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gibon je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Thálí ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Chleba zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kalifornie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, Zvířata, free, download, ilustrační obrázek, svg, klipart, vektor, kliparty, Gibon, grafika, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profil, časopis, Pinterest, profilovka, textové dokumenty, Facebook, dokumenty, avatar, inkscape, pozvánky, Adobe Illustrator , fotokniha, corelDraw, Instagram, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Eva u stromu poznání ke stáhnutí, klipart Tlakový hrnec zdarma nebo ilustrace Oranžový netopýr ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.