Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart JS, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart JS zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je JS. Kreslená ilustrace JS je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart JS zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart JS ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart JS ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1181x1600
945x1280
590x800
369x500
118x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek JS je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Srdce s květinami zdarma Podívejte se i na obrázek Tykev ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Znak váhy ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, obrázek, grafika, kliparty, vektorový obrázek, klipart, download, JS, ke stáhnutí, Symboly, free, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, prezentace, profilovka, plakáty, Instagram, textové dokumenty, dokument, časopis, openOffice, blog, referáty, word, profil, Twitter, fotokniha, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Hříbky zdarma, klipart Lvíče ke stažení nebo ilustrace Hrách setý ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.