Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ucho (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ucho zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ucho. Klipart Ucho je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ucho zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Ucho ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ucho ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1114x1600
891x1280
557x800
348x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 419 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Sdílejte obrázek, klipart Ucho s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Ucho se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cesmína ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý netopýr zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ozdoba se stromky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, free, download, svg, ke stáhnutí, Ucho, klipart, Ostatní, Ucho, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, profil, Instagram, časopis, openOffice, textové dokumenty, inkscape, office, dokumenty, škola, Twitter, blog, Pinterest, plakát, word, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Angelina Jolie ke stáhnutí, obrázek, klipart Modrý stromek zdarma nebo vektorový klipart Strážní věž zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..