Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sašimi, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sašimi zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Sašimi. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sašimi? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sašimi zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sašimi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sašimi ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1196
1280x957
800x598
500x374
160x120

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 906 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sašimi je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lékařka ke stažení Podívejte se i na obrázek Květák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Bahrajnu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Sašimi, ilustrace, klipart, kliparty, ke stažení, Sašimi, vektorový obrázek, vektor, free, obrázek, zdarma, grafika, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, časopis, kalendář, profilovka, památník, Twitter, PowerPoint, fotokniha, dokument, word, web, plakát, profil, corelDraw, avatar, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Bludiště ke stažení, klipart LCD monitor ke stáhnutí nebo ilustrace Zlatý prsten zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.