Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Šedivá stužka (Symboly) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šedivá stužka zadarmo ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Šedivá stužka. Pakliže si chcete obrázek Šedivá stužka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedivá stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šedivá stužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedivá stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 013 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: barnheartowl

Sdílejte klipart nazvaný Šedivá stužka s přáteli na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Vektorový klipart Šedivá stužka se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Roztomilá želva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Venezuely zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Růžičková kapusta ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, vektorový obrázek, svg, download, free, Šedivá stužka, vektor, ke stažení, zdarma, klipart, Šedivá stužka, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: vstupenky, wordpress, deníček, památník, web, dokumenty, blog, avatar, brožury, prezentace, profil, prospekty, textové dokumenty, fotografie, bakalářská práce, vizitky, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Tchaj-wan ke stáhnutí, vektor Netopýři ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zavírací špendlíky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.