Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dům s fotovoltaikou (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům s fotovoltaikou zdarma ke stažení

Dům s fotovoltaikou je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Dům s fotovoltaikou je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům s fotovoltaikou zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dům s fotovoltaikou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům s fotovoltaikou ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 020 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Dům s fotovoltaikou? Pak se podělte s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Dům s fotovoltaikou je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žralok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kuře na klíček ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Lopata ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, Dům s fotovoltaikou, klipart, zdarma, ke stažení, Dům s fotovoltaikou, svg, ilustrační obrázek, grafika, vektor, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: profil, dokument, textové dokumenty, seminární práce, prezentace, web, škola, word, avatar, blog, fotokniha, inkscape, office, dokumenty, profilovka, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Děti ke stažení, klipart Malované vajíčko ke stažení nebo ilustrace Medvídě ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.