Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dům s fotovoltaikou (Stavby) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Dům s fotovoltaikou stahujte zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Dům s fotovoltaikou. Pakliže si chcete obrázek Dům s fotovoltaikou stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům s fotovoltaikou zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dům s fotovoltaikou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům s fotovoltaikou ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 020 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dům s fotovoltaikou s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Dům s fotovoltaikou patří do kategorie Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dýně major ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ventilátor ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Beruška ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, cliparts, download, ilustrace, free, Dům s fotovoltaikou, obrázek, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, Stavby, svg

Doporučené použití klipartu: office, prospekty, dokumenty, Zoner Callisto, dokument, oznámení, textové dokumenty, manuály, koláž, plakáty, webové stránky, tiskoviny, PowerPoint, brožury, letáky, Instagram, profilovka

Mezi hezké kresby patří i vektor Špenát ke stažení, klipart Žirafa zdarma nebo klipart Romantický dárek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.