Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Psaníčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Psaníčko zdarma ke stažení

Psaníčko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Psaníčko. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Psaníčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1253
1280x1003
800x627
500x392
160x125

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Psaníčko se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz čůrání ke stáhnutí Podívejte se i na vektor WiFi zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jeptiška ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, zdarma, Psaníčko, download, vektor, free, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, grafika, kliparty, Psaníčko, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profil, openOffice, office, dokument, Twitter, časopis, Pinterest, kalendář, inkscape, články, corelDraw, avatar, prezentace, škola, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Malé písmeno M ke stáhnutí, obrázek ARJ zdarma nebo klipart Zlatý kříž ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.