Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Psaníčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Psaníčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Psaníčko. Klipart Psaníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Psaníčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Psaníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1253
1280x1003
800x627
500x392
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Psaníčko se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Energetický nápoj ke stažení Podívejte se i na klipart Zamilované psaní ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mp3 přehrávač zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, Psaníčko, download, grafika, svg, free, Psaníčko

Doporučené použití klipartu: články, seminární práce, pozvánky, plakáty, corelDraw, památník, profilovka, word, profil, Instagram, fotokniha, web, office, Twitter, webové stránky, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Kdoule ke stažení, ilustrace Mojžíš ke stáhnutí nebo vektor Kávovník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.