Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Psaníčko (Láska) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Psaníčko ke stažení zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Psaníčko. Vektorový obrázek Psaníčko je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Psaníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1253
1280x1003
800x627
500x392
160x125

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: mvolz

Tento obrázek s názvem (Psaníčko) můžete sdílet s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Psaníčko je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Duch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pí ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Znak beran ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Psaníčko, zdarma, Láska, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, download, obrázek, ilustrace, klipart, svg, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, corelDraw, prezentace, avatar, wordpress, Zoner Callisto, eshop, dokumenty, Facebook, profilovka, dokument, Adobe Illustrator, Instagram, brožury, diplomová práce, články

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Dítě v kostýmu ke stažení, vektorový klipart Digitální znak Z zdarma nebo vektor Betonové svodidlo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.