Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Psaníčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Psaníčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Psaníčko. Klipart Psaníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Psaníčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Psaníčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1253
1280x1003
800x627
500x392
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Psaníčko se nachází v sekci Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Muktada Sadr ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kozorožec zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Nakvašená dýně ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, cliparts, svg, klipart, zdarma, Psaníčko, ilustrační obrázek, vektor, Psaníčko, vektorový obrázek, kliparty, grafika, Láska, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, avatar, prezentace, Adobe Illustrator , fotokniha, textové dokumenty, office, kalendář, Twitter, PowerPoint, seminární práce, blog, pozvánky, corelDraw, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Pákistán ke stáhnutí, ilustrace Štít lásky zdarma nebo vektor Historická tramvaj ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.