Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Psaníčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Psaníčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Psaníčko. Klipart Psaníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Psaníčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Psaníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1253
1280x1003
800x627
500x392
160x125

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Psaníčko je v sekci Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Basová kytara ke stažení Podívejte se i na obrázek Mangusta ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Harmonika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, obrázek, ke stažení, cliparts, Psaníčko, zdarma, Psaníčko, free, svg, kliparty, klipart, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, PowerPoint, dokument, openOffice, web, památník, prezentace, Instagram, Twitter, časopis, plakát, články, škola, dokumenty, office

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Piškotový dort ke stažení, klipart Barack Obama ke stáhnutí nebo ilustrace Růžová rtěnka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.