Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Psaníčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Psaníčko zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Psaníčko. Klipart Psaníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Psaníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1253
1280x1003
800x627
500x392
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 036 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mvolz

Zaujal vás náš klipart Psaníčko? Potom se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Psaníčko se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rádio ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pteranodon ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Tui zpěvný zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, grafika, vektor, ke stáhnutí, Láska, Psaníčko, download, svg, zdarma, Psaníčko, klipart, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Facebook, openOffice, památník, profilovka, wordpress, seminární práce, časopis, diář, škola, plakáty, corelDraw, avatar, Pinterest, Adobe Illustrator, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Černý kůň zdarma, vektorový obrázek Slunéčko osmnáctitečné ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Kuře ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.