Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kohouti, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kohouti zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kohouti. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kohouti. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kohouti zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kohouti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kohouti ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kohouti patří do sekce Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Brambůrky zdarma Podívejte se i na vektor Mrtvola ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Prostituce zakázána ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Ptáci, vektorový obrázek, download, cliparts, svg, vektor, ke stáhnutí, grafika, klipart, zdarma, ke stažení, free, Kohouti, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, Facebook, škola, blog, profil, dokumenty, seminární práce, časopis, inkscape, prezentace, dokument, PowerPoint, Adobe Illustrator , corelDraw, Pinterest, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor PPSX zdarma, obrázek Šedozelená stužka ke stažení nebo klipart Mangostana ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.