Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kohouti, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kohouti zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kohouti. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kohouti? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kohouti zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kohouti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kohouti ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 139 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kohouti patří do sekce Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jiřinka zdarma Podívejte se i na klipart Ninja ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mil Mi-17 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kohouti, obrázek, ilustrace, grafika, kliparty, svg, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, zdarma, Ptáci, cliparts, download, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, PowerPoint, kalendář, openOffice, seminární práce, Instagram, profilovka, referáty, word, Adobe Illustrator , Twitter, textové dokumenty, web, fotokniha, blog, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Stařena zdarma, ilustrace Airbus A320 ke stažení nebo vektor Myška ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.