Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart WPD (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart WPD ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je WPD. Stahujte klipart WPD v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart WPD zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek WPD ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart WPD ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
641x800
401x500
128x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 848 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný WPD můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart WPD patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zdarma ke stažení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrož ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šípek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, ke stažení, ilustrace, WPD, free, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, svg, kliparty, download, obrázek, grafika, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, web, brožury, seminární práce, logo, prezentace, fotografie, office, avatar, fotokniha, wordpress, eshop, Instagram, dokument, webové stránky, Facebook, katalog

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Hambáč zdarma, vektorový klipart Zmrzlina v kornoutu zdarma nebo klipart Pistácie ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.