Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Roztleskávačka, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Roztleskávačka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Roztleskávačka. Klipart Roztleskávačka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztleskávačka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Roztleskávačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Roztleskávačka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1300x1600
1040x1280
650x800
407x500
130x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 710 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Roztleskávačka patří do sekce Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červená květina zdarma Podívejte se i na klipart Bicí nástroje ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Papírový stromek ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Roztleskávačka, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, obrázek, kliparty, download, Roztleskávačka, grafika, free, svg, klipart, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: web, seminární práce, Instagram, kalendář, webové stránky, profilovka, plakáty, prezentace, openOffice, dokument, word, inkscape, plakát, škola, referáty, avatar

Mezi hezké kresby patří i klipart Rudá ozdoba zdarma, ilustrace Digitální znak I ke stažení nebo vektor Chilli ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.