Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Trojbarevná stužka (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Trojbarevná stužka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Trojbarevná stužka. Stahujte soubor Trojbarevná stužka ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojbarevná stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Trojbarevná stužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojbarevná stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 955 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Trojbarevná stužka s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Trojbarevná stužka je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Messerschmitt Bf 109 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté prsteny zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vafle ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, Trojbarevná stužka, ilustrace, vektor, kliparty, klipart, free, obrázek, download, Symboly, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, magazín, plakáty, památník, brožury, eshop, video, referáty, Adobe Illustrator, fotokniha, etikety, kalendář, profil, dokument, office, prezentace, vstupenky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek ODS ke stáhnutí, vektor Osobní váha ke stažení nebo vektor Netopýrek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.