Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Trojbarevná stužka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Trojbarevná stužka zdarma ke stažení

Trojbarevná stužka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Trojbarevná stužka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojbarevná stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Trojbarevná stužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trojbarevná stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 955 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Trojbarevná stužka se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čáp ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zelený motýl zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Evropy ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, vektor, Trojbarevná stužka, svg, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, free, klipart, download, Trojbarevná stužka, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, word, corelDraw, kalendář, Adobe Illustrator , web, openOffice, dokument, Pinterest, památník, pozvánky, dokumenty, office, avatar, fotokniha, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Paragraf ke stáhnutí, ilustrace Škola zdarma nebo vektor bunsenův kahan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.