Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sršeň, Hmyz do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sršeň zdarma ke stažení

Sršeň je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Sršeň je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršeň zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sršeň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršeň ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 972 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: binameusl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sršeň se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hot dog ke stažení Podívejte se i na vektor Novorozenec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace SWF soubor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, vektor, Sršeň, Hmyz, Sršeň, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, free, obrázek, klipart, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, PowerPoint, referáty, corelDraw, památník, plakát, Facebook, kalendář, Pinterest, Instagram, Adobe Illustrator , profil, pozvánky, prezentace, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Dívka na koštěti ke stažení, obrázek Nigérie ke stáhnutí nebo klipart Melíry zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.