Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sršeň, Hmyz do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sršeň zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Sršeň. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Sršeň ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršeň zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sršeň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sršeň ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1173x1280
733x800
458x500
146x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 972 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: binameusl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sršeň se nachází v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ptačí budka ke stažení Podívejte se i na vektor Úhoř ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Rozesmátá blondýna zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Hmyz, obrázek, free, grafika, zdarma, cliparts, ilustrace, klipart, svg, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, textové dokumenty, Pinterest, pozvánky, corelDraw, blog, památník, plakáty, profil, web, webové stránky, Instagram, Facebook, openOffice, avatar, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor VHD ke stažení, obrázek Ženich a nevěsta ke stáhnutí nebo klipart Uran zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.