Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mao, Osobnosti nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mao zdarma ke stažení

Mao je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Mao je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mao zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mao ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mao ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
500x800
313x500
100x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 996 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mao patří do sekce Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Suši zdarma Podívejte se i na vektor Kádinka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zdrhovadlo ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, cliparts, free, ilustrace, Osobnosti, Mao, Mao, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, profil, Twitter, škola, časopis, openOffice, office, prezentace, dokumenty, avatar, profilovka, PowerPoint, blog, plakáty, seminární práce, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Sloní noha zdarma, obrázek Cukroví ke stažení nebo klipart Vánoční svícen ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.