Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DVD mechanika, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DVD mechanika zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem DVD mechanika. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek DVD mechanika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD mechanika zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DVD mechanika ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD mechanika ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 041 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: witcombem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek DVD mechanika je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PNG ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vozíček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté Q ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, vektorový obrázek, kliparty, vektor, download, ke stáhnutí, Přístroje, klipart, ilustrační obrázek, DVD mechanika, ilustrace, cliparts, DVD mechanika, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, Adobe Illustrator , profil, dokument, word, corelDraw, inkscape, blog, webové stránky, Facebook, fotokniha, pozvánky, Pinterest, plakát, profilovka, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Rudá ozdoba ke stáhnutí, klipart Sushi s mořskou řasou zdarma nebo ilustrace Vánoční vystřihovánka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.