Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DVD mechanika, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DVD mechanika zdarma ke stažení

DVD mechanika je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace DVD mechanika je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná DVD mechanika? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD mechanika zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DVD mechanika ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD mechanika ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 041 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: witcombem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek DVD mechanika je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gloster gladiator ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Akvárium zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Všeobecná sestra ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, ilustrace, DVD mechanika, free, zdarma, klipart, ke stáhnutí, Přístroje

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, inkscape, plakáty, profil, Pinterest, web, časopis, Twitter, památník, openOffice, seminární práce, referáty, textové dokumenty, pozvánky, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Šinkansen ke stáhnutí, klipart Karneol zdarma nebo ilustrace Klávesnice ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.