Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DVD mechanika, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DVD mechanika zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem DVD mechanika. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek DVD mechanika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD mechanika zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek DVD mechanika ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD mechanika ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 041 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: witcombem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart DVD mechanika je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ledňáček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Motorkářská helma zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Historické rádio ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, zdarma, svg, grafika, DVD mechanika, kliparty, ilustrace, ke stažení, DVD mechanika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, avatar, inkscape, office, PowerPoint, Adobe Illustrator , plakáty, Pinterest, referáty, kalendář, památník, škola, word, profilovka, web, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace XLTM ke stáhnutí, vektor Astronaut zdarma nebo obrázek Blue Ray přehrávač ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.