Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční pohlednice (Vánoce) ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční pohlednice ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční pohlednice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pohlednice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční pohlednice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pohlednice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1480x1600
1184x1280
740x800
462x500
148x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 83 072 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cyberscooty

Zaujal vás náš klipart Vánoční pohlednice? Potom se podělte s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Vánoční pohlednice patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté K ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninové číslo 8 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vánoční vzor zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, Vánoční pohlednice, ilustrační obrázek, kliparty, svg, zdarma, Vánoce, grafika, Vánoční pohlednice, cliparts, obrázek, free, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, diář, Adobe Illustrator, Instagram, video, diplomová práce, openOffice, corelDraw, články, avatar, office, magazín, Facebook, profilovka, koláž, blog, bakalářská práce

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Smajlík Kyborg zdarma, obrázek VHD ke stáhnutí nebo obrázek Zlověstný smajlík ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.