Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční pohlednice, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční pohlednice zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vánoční pohlednice. Kreslená ilustrace Vánoční pohlednice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční pohlednice? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pohlednice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční pohlednice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pohlednice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1480x1600
1184x1280
740x800
462x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 83 072 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční pohlednice je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Miminko ke stažení Podívejte se i na ilustrace XHTM ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Okarína zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, klipart, Vánoce, Vánoční pohlednice, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, download, ilustrace, zdarma, obrázek, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: word, avatar, fotokniha, dokumenty, Facebook, seminární práce, plakát, prezentace, webové stránky, památník, profil, corelDraw, inkscape, profilovka, škola, office

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Adventní věnec ke stažení, vektor Davidova hvězda ke stáhnutí nebo obrázek Fotografka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.