Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční pohlednice (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční pohlednice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vánoční pohlednice. Obrázek Vánoční pohlednice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční pohlednice lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pohlednice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční pohlednice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pohlednice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1480x1600
1184x1280
740x800
462x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 072 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cyberscooty

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční pohlednice s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Vánoční pohlednice je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Ferrari f458 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kamna ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pěšec ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, klipart, Vánoce, obrázek, Vánoční pohlednice, vektor, Vánoční pohlednice, ilustrační obrázek, download, free, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, kalendář, etikety, dokument, avatar, Instagram, plakát, články, video, referáty, corelDraw, časopis, profil, seminární práce, blog, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kytice růží ke stažení, klipart Býk ke stažení nebo ilustrace Kyrgystán ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.