Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční pohlednice (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční pohlednice zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční pohlednice. Obrázek Vánoční pohlednice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Vánoční pohlednice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pohlednice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční pohlednice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční pohlednice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1480x1600
1184x1280
740x800
462x500
148x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 072 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cyberscooty

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční pohlednice s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Vánoční pohlednice je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Audiokazeta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Beran zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Velikonoční zajíček ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční pohlednice, cliparts, obrázek, Vánoce, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, grafika, zdarma, svg, download, ke stažení, klipart, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, wordpress, profilovka, profil, seminární práce, eshop, časopis, office, inkscape, Adobe Illustrator, pozvánky, památník, referáty, textové dokumenty, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Brusinky ke stáhnutí, obrázek Hawker Typhoon zdarma nebo vektor Komár zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.