Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brečící smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brečící smajlík. Stahujte klipart Brečící smajlík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brečící smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Brečící smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brečící smajlík se nachází v sekci Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sushi s mořskou řasou ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Plačící smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kaki ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, zdarma, cliparts, Smajlíci, grafika, ilustrační obrázek, Brečící smajlík, vektor, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, Brečící smajlík, svg

Doporučené použití klipartu: dokumenty, PowerPoint, památník, profilovka, avatar, office, prezentace, časopis, Facebook, dokument, referáty, pozvánky, kalendář, corelDraw, plakáty, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Hugh Jackman ke stáhnutí, ilustrace Rybář zdarma nebo vektor OGG soubor ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.