Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brečící smajlík (Smajlíci) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Brečící smajlík stahujte zdarma

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Brečící smajlík. Stahujte soubor Brečící smajlík ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brečící smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 827 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Líbí se vám klipart Brečící smajlík? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Brečící smajlík se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kontejnerová loď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení býk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Traktor ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Smajlíci, svg, ilustrace, download, vektor, ke stažení, klipart, Brečící smajlík, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, články, brožury, prezentace, koláž, plakáty, katalog, webové stránky, word, profilovka, inkscape, fotokniha, časopis, etikety, kalendář, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vánoční sněhulák ke stažení, vektorový klipart Citroen DS4 ke stáhnutí nebo vektorový klipart Artyčok ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.