Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brečící smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Brečící smajlík. Pakliže si chcete obrázek Brečící smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brečící smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 827 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Sdílejte klipart nazvaný Brečící smajlík s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Brečící smajlík patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ohryzek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vidlicový prak zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelená paprika ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, obrázek, Brečící smajlík, kliparty, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, Brečící smajlík, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Smajlíci, download, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, diář, dokument, textové dokumenty, etikety, Instagram, referáty, kalendář, office, plakáty, wordpress, časopis, dokumenty, word, corelDraw, web

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Rtěnky ke stáhnutí, vektor James Coburn zdarma nebo obrázek Idaho zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.