Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brečící smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brečící smajlík. Klipart Brečící smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Brečící smajlík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brečící smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 827 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Líbí se vám klipart Brečící smajlík? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Brečící smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Růžové stuhy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zombice ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Tattoo ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brečící smajlík, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, Smajlíci, download, zdarma, vektor, ke stáhnutí, svg, free, klipart

Doporučené použití klipartu: eshop, referáty, časopis, etikety, dokumenty, PowerPoint, blog, dokument, video, pozvánky, Instagram, word, plakáty, škola, profil, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Zelený donut ke stažení, obrázek Studentka ke stažení nebo vektor Tmavězelený stromeček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.