Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brečící smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Brečící smajlík. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Brečící smajlík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Brečící smajlík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brečící smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brečící smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 827 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Brečící smajlík s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Brečící smajlík se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeniny číslo 7 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mark Twain ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Jihoafrická republika ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, download, ke stažení, cliparts, klipart, ilustrace, Brečící smajlík, grafika, Smajlíci, vektorový obrázek, zdarma, Brečící smajlík, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, wordpress, PowerPoint, inkscape, avatar, Adobe Illustrator, word, blog, plakát, Pinterest, eshop, prezentace, Twitter, web, škola, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Ježura ke stažení, vektorový obrázek Červený netopýr ke stažení nebo vektorový obrázek Blue Ray přehrávač ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.