Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Merkur, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merkur zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Merkur. Klipart Merkur je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Merkur v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Merkur ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1249
800x781
500x488
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Merkur je v kategorii Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vepř ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční blahopřání zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bambus ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, vektor, cliparts, Merkur, vektorový obrázek, download, ke stažení, klipart, Merkur, ke stáhnutí, obrázek, Věda, free, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Twitter, textové dokumenty, office, blog, dokumenty, corelDraw, prezentace, plakát, seminární práce, profil, plakáty, inkscape, PowerPoint, web, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Slepý smajlík ke stáhnutí, klipart Neptun zdarma nebo ilustrace Zákaz dětí ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.