Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Merkur (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merkur ke stažení zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Merkur. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Merkur ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1249
800x781
500x488
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 910 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Merlin2525

Líbí se vám klipart Merkur? Pak se podělte s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Merkur je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pastinák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jindřich VIII ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zlatá ryba ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, ke stažení, Věda, download, svg, ke stáhnutí, obrázek, Merkur, cliparts, Merkur, ilustrace, zdarma, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, fotokniha, blog, brožury, bakalářská práce, oznámení, kalendář, diplomová práce, etikety, magazín, textové dokumenty, pozvánky, manuály, plakáty, profil, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Světlezelená vlajka ke stažení, obrázek Medaile ke stažení nebo obrázek, klipart Mapa Libye ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.