Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Merkur, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merkur zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Merkur. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Merkur nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Merkur ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1249
800x781
500x488
160x156

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Merkur patří do sekce Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vejce naměkko zdarma Podívejte se i na vektor Rozhlas ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Fík ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, download, svg, klipart, kliparty, zdarma, free, obrázek, Merkur, Merkur, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, profilovka, referáty, corelDraw, seminární práce, prezentace, dokument, časopis, pozvánky, dokumenty, inkscape, Adobe Illustrator , fotokniha, škola, Twitter, Instagram

Mezi hezké kresby patří i vektor Smajlík zdarma, obrázek Tryskáč ke stažení nebo klipart Pruhovaná ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.