Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Merkur, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merkur zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Merkur. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Merkur nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Merkur ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1249
800x781
500x488
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Merkur je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Akvárium ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Filipíny zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Nekonečno ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, download, zdarma, Merkur, vektor, Věda, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, Merkur, obrázek, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, webové stránky, inkscape, Twitter, office, plakát, corelDraw, Facebook, dokument, blog, textové dokumenty, profilovka, Pinterest, seminární práce, pozvánky, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Růžová ozdoba ke stáhnutí, klipart Mikroskop zdarma nebo ilustrace Smajlík zpěvák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.