Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Merkur (Věda) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Merkur zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Merkur. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Merkur lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Merkur ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1249
800x781
500x488
160x156

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 321 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Merlin2525

Líbí se vám klipart Merkur? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Merkur je v sekci Vektorové kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kavárnička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Rakouska ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Malé písmeno D zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, kliparty, Merkur, free, ke stáhnutí, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Věda, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, dokumenty, video, web, prezentace, word, office, etikety, Twitter, openOffice, corelDraw, Adobe Illustrator, referáty, avatar, wordpress

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Brad Pitt zdarma, vektor AVI ke stáhnutí nebo obrázek Vánoční medvídek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.