Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Merkur, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merkur zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Merkur. Klipart Merkur je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Merkur v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Merkur ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1249
800x781
500x488
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Merkur je v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Eifelovka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Uruguay zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Teploměr ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, zdarma, free, vektor, Merkur, obrázek, ke stáhnutí, grafika, download, ilustrační obrázek, kliparty, Věda, Merkur, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, blog, PowerPoint, škola, prezentace, fotokniha, Instagram, plakáty, Pinterest, office, avatar, corelDraw, kalendář, dokument, Twitter, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Vikingská loď ke stáhnutí, klipart Pelikán zdarma nebo ilustrace Ozdoba s vločkou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.