Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Merkur, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merkur zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Merkur. Klipart Merkur je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Merkur v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Merkur ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1249
800x781
500x488
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 910 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Merkur se nachází v sekci Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kytice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zelená ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek PIF ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, Věda, svg, free, Merkur, vektor, grafika, zdarma, Merkur, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, Twitter, blog, památník, Facebook, Adobe Illustrator , PowerPoint, avatar, kalendář, corelDraw, referáty, časopis, office, dokumenty, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Avokádo ke stáhnutí, ilustrace Karafiát zdarma nebo vektor Smajlík s brýlemi ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.