Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Britská policistka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Britská policistka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Britská policistka. Klipart Britská policistka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Britská policistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
437x1280
273x800
170x500
54x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 626 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Britská policistka se nachází v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Land Cruiser ke stažení Podívejte se i na klipart Anténa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Čokoládové vajíčko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, cliparts, klipart, free, Britská policistka, ilustrační obrázek, kliparty, svg, vektor, grafika, ke stáhnutí, Ženy, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, profilovka, škola, prezentace, fotokniha, avatar, Pinterest, plakát, pozvánky, word, Adobe Illustrator , památník, corelDraw, referáty, PowerPoint, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Poutník s křížem ke stažení, ilustrace Jóga ke stáhnutí nebo vektor Lebka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.