Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Britská policistka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Britská policistka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Britská policistka. Klipart Britská policistka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Britská policistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
437x1280
273x800
170x500
54x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 626 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Britská policistka je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narození Ježíška zdarma Podívejte se i na obrázek Štětec ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Nizozemí ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, ke stáhnutí, Britská policistka, kliparty, klipart, ke stažení, free, vektorový obrázek, obrázek, Britská policistka, grafika, vektor, ilustrační obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, Instagram, dokumenty, webové stránky, kalendář, Twitter, word, památník, fotokniha, web, seminární práce, časopis, avatar, profil, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Granátové jablko zdarma, klipart Pyramida ke stažení nebo ilustrace Bambus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.