Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Britská policistka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Britská policistka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Britská policistka. Klipart Britská policistka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Britská policistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
437x1280
273x800
170x500
54x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 626 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Britská policistka patří do sekce Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kanystr zdarma Podívejte se i na vektor Myslivec ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hrozen ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Britská policistka, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, Britská policistka, download, grafika, Ženy, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, office, blog, pozvánky, openOffice, kalendář, články, web, profilovka, Instagram, plakáty, dokumenty, webové stránky, profil, Pinterest, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor Atomová elektrárna zdarma, obrázek Blondýna za volantem ke stažení nebo klipart Mapa Vietnamu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.