Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Britská policistka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Britská policistka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Britská policistka. Klipart Britská policistka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Britská policistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
437x1280
273x800
170x500
54x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 626 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Britská policistka patří do sekce Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sašimi zdarma Podívejte se i na vektor Alpský roh ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdce v srdci ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, svg, vektor, Britská policistka, Britská policistka, obrázek, Ženy, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, památník, profilovka, office, Pinterest, inkscape, profil, pozvánky, Twitter, prezentace, textové dokumenty, webové stránky, dokumenty, blog, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Hladový smajlík zdarma, obrázek Domina ke stažení nebo klipart Zvuk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.