Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Britská policistka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Britská policistka zdarma ke stažení

Britská policistka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Britská policistka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Britská policistka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Britská policistka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
437x1280
273x800
170x500
54x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 626 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Britská policistka se nachází v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nákupní vozík ke stažení Podívejte se i na klipart Elektrický šroubovák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Černý stromeček zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, grafika, zdarma, Britská policistka, Ženy, svg, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Britská policistka, download, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, fotokniha, PowerPoint, corelDraw, škola, dokumenty, referáty, časopis, články, seminární práce, dokument, office, plakát, Facebook, Adobe Illustrator , word

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart JPG ke stažení, ilustrace Cihlové srdce ke stáhnutí nebo vektor Vánoční scenérie zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.