Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Britská policistka (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Britská policistka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Britská policistka. Pakliže si chcete obrázek Britská policistka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Britská policistka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Britská policistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
437x1280
273x800
170x500
54x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 626 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte klipart nazvaný Britská policistka s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Britská policistka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Andělíčci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart EPUB zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Větrák ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, klipart, Ženy, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, download, kliparty, svg, grafika, free, Britská policistka

Doporučené použití klipartu: kalendář, openOffice, eshop, dokument, škola, diář, word, články, corelDraw, wordpress, etikety, Facebook, referáty, plakát, avatar, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Náboženství pod lupou ke stáhnutí, obrázek, klipart Opička zdarma nebo vektorový klipart Batole zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.