Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stolní počítač (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stolní počítač zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Stolní počítač. Vektorová ilustrace Stolní počítač je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stolní počítač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stolní počítač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stolní počítač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1132
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 381 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Stolní počítač) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Stolní počítač patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dýně pirát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Takojaki ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Švýcarský nůž ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, Stolní počítač, kliparty, zdarma, cliparts, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Přístroje, ke stažení, download, Stolní počítač, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, prezentace, profil, dokument, office, plakát, blog, corelDraw, Adobe Illustrator, wordpress, webové stránky, škola, dokumenty, fotokniha, video, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Jim Morrison ke stažení, ilustrace Novoročenka 2019 ke stažení nebo klipart ZIPX ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.