Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ovečka (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovečka ke stažení zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ovečka. Kreslená ilustrace Ovečka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ovečka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1462
1280x1170
800x731
500x457
160x146

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 057 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: qubodup

Líbí se vám klipart Ovečka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Ovečka patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malajsie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nektarinka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hudební složka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, ilustrace, ilustrační obrázek, Ovečka, Ovečka, zdarma, ke stažení, grafika, klipart, Zvířata, kliparty, cliparts, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, wordpress, Pinterest, blog, brožury, logo, vizitky, diář, manuály, profil, word, inkscape, deníček, vstupenky, office, plakát, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Bob Marley ke stažení, vektorový obrázek Potkan ke stáhnutí nebo klipart Secesní plakát ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.