Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ovečka (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovečka zdarma ke stažení

Ovečka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ovečka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovečka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1462
1280x1170
800x731
500x457
160x146

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 057 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: qubodup

Sdílejte obrázek, klipart Ovečka s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Ovečka se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Azurová vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžový stromeček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Porsche ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, Ovečka, Ovečka, ke stažení, obrázek, vektor, ilustrace, Zvířata, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: eshop, inkscape, referáty, seminární práce, katalog, profilovka, web, Facebook, corelDraw, Pinterest, Instagram, wordpress, textové dokumenty, památník, prezentace, office, manuály

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mapa Slovenska ke stáhnutí, vektorový obrázek Potkan ke stáhnutí nebo vektorový klipart Modrý diamant zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.