Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovečka, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovečka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ovečka. Obrázek Ovečka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Ovečka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Ovečka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1462
1280x1170
800x731
500x457
160x146

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 057 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ovečka se nachází v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pánské toalety ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Znamení ryby zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek OTS ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Ovečka, ilustrační obrázek, svg, klipart, zdarma, cliparts, Ovečka, ke stažení, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, avatar, blog, textové dokumenty, plakát, pozvánky, Adobe Illustrator , fotokniha, office, prezentace, Twitter, PowerPoint, kalendář, web, corelDraw, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Vánoční dekorace ke stáhnutí, ilustrace Těhotenství zdarma nebo vektor Dinosaurus ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.