Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovečka, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovečka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ovečka. Obrázek Ovečka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Ovečka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovečka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1462
1280x1170
800x731
500x457
160x146

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 057 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ovečka je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Salátová okurka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Navigace ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zahradnice s růžemi zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, svg, Ovečka, obrázek, free, grafika, vektor, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Zvířata

Doporučené použití klipartu: office, prezentace, seminární práce, škola, word, památník, webové stránky, dokumenty, textové dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, openOffice, plakáty, dokument, avatar, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Vysílač ke stažení, vektor Zákaz žebrání ke stáhnutí nebo obrázek Těhulky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.