Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Televize, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Televize zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Televize. Vektorová ilustrace Televize je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Televize lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Televize zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Televize ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Televize ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 170 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Televize patří do sekce Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelená kytka zdarma Podívejte se i na klipart Ryba ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Dívka na koštěti ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Televize, ke stažení, zdarma, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, vektor, download, ilustrační obrázek, Televize, Přístroje, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, prezentace, plakát, škola, plakáty, Twitter, PowerPoint, web, office, Pinterest, referáty, profilovka, profil, openOffice, blog, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart Zelená ježibaba zdarma, ilustrace Nesahat ke stažení nebo vektor Garáž ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.