Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dárek se stuhou, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dárek se stuhou. Kreslená ilustrace Dárek se stuhou je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Dárek se stuhou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1506x1600
1205x1280
753x800
471x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 645 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dárek se stuhou patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Trojský kůň zdarma Podívejte se i na klipart Pobřeží slonoviny ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Student ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, free, klipart, Dárek se stuhou, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, Vánoce, Dárek se stuhou, grafika, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, inkscape, dokument, časopis, web, profil, prezentace, avatar, fotokniha, dokumenty, seminární práce, plakát, webové stránky, škola, pozvánky, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart Mark Twain zdarma, ilustrace Kraslice ke stažení nebo vektor Modrá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.