Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dárek se stuhou (Vánoce) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Dárek se stuhou k bezplatnému stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Dárek se stuhou. Klipart Dárek se stuhou je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Dárek se stuhou ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1506x1600
1205x1280
753x800
471x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 645 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Dárek se stuhou s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Dárek se stuhou patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PF 2020 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Závaží 1 kg zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Inkoustová tiskárna ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dárek se stuhou, ke stáhnutí, vektor, kliparty, zdarma, Dárek se stuhou, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, Vánoce, download, klipart, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, logo, etikety, prezentace, pozvánky, diplomová práce, blog, vizitky, magazín, wordpress, Adobe Illustrator, word, profil, prospekty, dokumenty, články, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Valentýnské bonbony ke stáhnutí, vektor Benzínový zapalovač zdarma nebo obrázek Zlaté srdíčko zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.