Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dárek se stuhou, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dárek se stuhou. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dárek se stuhou nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dárek se stuhou ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1506x1600
1205x1280
753x800
471x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 645 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dárek se stuhou je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ubrus ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Meče a štít zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Květinové srdce ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, kliparty, Dárek se stuhou, ilustrace, klipart, svg, download, grafika, ilustrační obrázek, vektor, free, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, seminární práce, textové dokumenty, profil, word, PowerPoint, plakát, profilovka, fotokniha, památník, Adobe Illustrator , inkscape, Twitter, referáty, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Krabice bonbónů ke stáhnutí, klipart Zelený dárek zdarma nebo ilustrace Konipas ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.