Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dárek se stuhou, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dárek se stuhou. Kreslená ilustrace Dárek se stuhou je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dárek se stuhou ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1506x1600
1205x1280
753x800
471x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 645 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dárek se stuhou je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Palma ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Krystal soli zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Topaz ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, download, grafika, cliparts, free, Dárek se stuhou, Dárek se stuhou, vektor, zdarma, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Adobe Illustrator , dokument, blog, profil, Instagram, web, openOffice, inkscape, plakáty, seminární práce, referáty, prezentace, časopis, textové dokumenty, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Černý pěšec ke stáhnutí, vektor Vánoční vystřihovánka zdarma nebo obrázek Panama ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.