Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dárek se stuhou, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dárek se stuhou. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dárek se stuhou nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dárek se stuhou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1506x1600
1205x1280
753x800
471x500
151x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 645 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dárek se stuhou se nachází v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Moucha ke stažení Podívejte se i na vektor Parní mašinka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Malawi zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, vektorový obrázek, Vánoce, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, download, svg, Dárek se stuhou, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, Dárek se stuhou

Doporučené použití klipartu: avatar, referáty, Twitter, profil, články, plakáty, Pinterest, Facebook, prezentace, seminární práce, škola, pozvánky, časopis, profilovka, web, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor DNA ke stažení, obrázek Peugeot 206 ke stáhnutí nebo klipart Mapa Tchaj-wanu zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.