Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dárek se stuhou, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dárek se stuhou. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dárek se stuhou nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dárek se stuhou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1506x1600
1205x1280
753x800
471x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 645 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dárek se stuhou patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek SHP soubor zdarma Podívejte se i na vektor Mapa Nepálu ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Piškotový dort ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ilustrace, Vánoce, ke stažení, ke stáhnutí, download, cliparts, vektorový obrázek, grafika, vektor, Dárek se stuhou, ilustrační obrázek, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: časopis, dokument, word, dokumenty, Pinterest, fotokniha, profilovka, škola, Facebook, web, webové stránky, inkscape, plakáty, články, prezentace, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Euro zdarma, obrázek Santova asistentka ke stažení nebo klipart Portoriko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.