Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dárek se stuhou (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dárek se stuhou. Vektorový obrázek Dárek se stuhou je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dárek se stuhou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dárek se stuhou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1506x1600
1205x1280
753x800
471x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 645 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dárek se stuhou sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Dárek se stuhou je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Jaterník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Medvídě ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Růžičky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dárek se stuhou, vektorový obrázek, obrázek, Vánoce, ke stažení, klipart, vektor, grafika, kliparty, svg, Dárek se stuhou, ilustrační obrázek, zdarma, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, prezentace, textové dokumenty, webové stránky, web, PowerPoint, avatar, články, Twitter, profilovka, Facebook, wordpress, plakáty, referáty, dokument, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Johnny Cash zdarma, vektorový klipart Ementál ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Tamarind ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.