Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strašidelný les, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelný les zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Strašidelný les. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný les zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strašidelný les ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný les ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x442
160x141

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 314 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strašidelný les je v sekci Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Tchaj-wanu ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Laosu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Nikaragua zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, free, vektor, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, svg, kliparty, klipart, ke stáhnutí, Strašidelný les, Strašidelný les, Halloween

Doporučené použití klipartu: openOffice, škola, památník, inkscape, dokument, textové dokumenty, dokumenty, avatar, plakáty, corelDraw, PowerPoint, Twitter, Instagram, web, články, office

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Červené R ke stažení, klipart Mapa Súdánu ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Burkina Faso zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.