Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Strašidelný les (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelný les zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Strašidelný les. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Strašidelný les nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Strašidelný les lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný les zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Strašidelný les ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný les ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x442
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 314 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: DCook

Obrázek, klipart pojmenovaný Strašidelný les můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Strašidelný les se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlatý dolar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený drak ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Gekon zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Strašidelný les, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, zdarma, cliparts, svg, ke stažení, grafika, obrázek, Halloween, ilustrace, download, klipart

Doporučené použití klipartu: vstupenky, seminární práce, prezentace, eshop, památník, profil, Pinterest, deníček, openOffice, Facebook, profilovka, manuály, Adobe Illustrator, škola, katalog, články, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Červená píšťalka zdarma, ilustrace Mandala ke stažení nebo vektorový obrázek Dřevěný kolíček ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.