Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Strašidelný les (Halloween) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Strašidelný les zdarma ke stažení

Strašidelný les je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Strašidelný les v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Strašidelný les lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný les zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Strašidelný les ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelný les ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x442
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 314 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: DCook

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Strašidelný les s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Strašidelný les patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Králík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pilot ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Horník ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, ke stažení, free, Strašidelný les, svg, zdarma, ke stáhnutí, download, cliparts, obrázek, ilustrace, kliparty, vektor, Strašidelný les

Doporučené použití klipartu: vstupenky, wordpress, logo, fotografie, blog, dokument, dokumenty, škola, koláž, manuály, Facebook, PowerPoint, magazín, referáty, word, textové dokumenty, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektor Galgán ozdobný ke stažení, ilustrace Mandala ke stažení nebo klipart james clerk maxwell ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.