Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jabko, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jabko zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jabko. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jabko. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jabko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jabko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jabko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jabko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 838 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peileppe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jabko je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Váhy zdarma Podívejte se i na obrázek WAV přípona ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Humr ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, ke stáhnutí, vektor, Jabko, vektorový obrázek, svg, zdarma, Jabko, grafika, free, Ovoce, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakáty, profilovka, články, fotokniha, webové stránky, Pinterest, Instagram, seminární práce, blog, corelDraw, plakát, památník, profil, PowerPoint, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Oranžové srdce zdarma, klipart Kosatec ke stažení nebo ilustrace Guatemala ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.