Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Radioaktivita (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Radioaktivita zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Radioaktivita. Klipart Radioaktivita je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radioaktivita zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Radioaktivita ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radioaktivita ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 509 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: IncessantBlabber

Tento obrázek s názvem (Radioaktivita) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Radioaktivita je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Muchomůrka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plesnivý sýr zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Hlávkový salát ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, Radioaktivita, Symboly, grafika, zdarma, Radioaktivita, klipart, vektorový obrázek, cliparts, download, ilustrační obrázek, free, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: wordpress, profilovka, referáty, kalendář, Instagram, plakát, fotokniha, Facebook, inkscape, diář, openOffice, dokumenty, corelDraw, video, plakáty, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Tapír ke stáhnutí, vektorový obrázek Sporák zdarma nebo vektorový obrázek Hnědá složka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.