Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Adam a Eva (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adam a Eva zdarma ke stažení

Adam a Eva je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Adam a Eva stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adam a Eva zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Adam a Eva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adam a Eva ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 166 510 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jmrivera - tree_whit_fruits - no longer on ocal, but is on clcker.com / rygle

Potěší nás, pokud budete tento klipart Adam a Eva sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Adam a Eva patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rohatý smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zakletý princ ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Gumová stěrka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, kliparty, svg, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, cliparts, Náboženství, Adam a Eva, vektor, Adam a Eva, ilustrační obrázek, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, etikety, web, eshop, památník, referáty, inkscape, corelDraw, office, Pinterest, Twitter, seminární práce, Instagram, Facebook, PowerPoint, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Růžová houba zdarma, vektor Zákaz selfie tyčí ke stáhnutí nebo obrázek Lokomotiva ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.