Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Adam a Eva (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adam a Eva zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Adam a Eva. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Adam a Eva nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Adam a Eva v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adam a Eva zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adam a Eva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adam a Eva ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 166 510 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jmrivera - tree_whit_fruits - no longer on ocal, but is on clcker.com / rygle

Sdílejte obrázek, klipart Adam a Eva s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Adam a Eva patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak X ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční pudink zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zákaz krmení psů ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, kliparty, ilustrace, vektor, grafika, ke stáhnutí, free, Adam a Eva, Adam a Eva, svg, ke stažení, Náboženství, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: wordpress, Facebook, etikety, seminární práce, Instagram, office, inkscape, kalendář, web, textové dokumenty, Twitter, škola, openOffice, články, eshop, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Burák ke stáhnutí, vektor Pórek zdarma nebo obrázek Malé písmeno W zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.