Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Adam a Eva (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adam a Eva zdarma ke stažení

Adam a Eva je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Adam a Eva je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Adam a Eva v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adam a Eva zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Adam a Eva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adam a Eva ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 166 510 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jmrivera - tree_whit_fruits - no longer on ocal, but is on clcker.com / rygle

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Adam a Eva s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Adam a Eva se nachází v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Parní vlak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bleděmodrý strom ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Růžová růže zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, klipart, vektor, cliparts, obrázek, Náboženství, free, grafika, ke stažení, ilustrace, Adam a Eva, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, webové stránky, plakát, web, Adobe Illustrator, dokument, word, dokumenty, fotokniha, plakáty, profilovka, PowerPoint, referáty, prezentace, inkscape, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Ibišek zdarma, vektorový klipart HTML ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Šicí stroj ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.