Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Adam a Eva, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adam a Eva zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Adam a Eva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Adam a Eva? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adam a Eva zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adam a Eva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adam a Eva ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 166 510 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jmrivera - tree_whit_fruits - no longer on ocal, but is on clcker.com / rygle

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Adam a Eva se nachází v sekci Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Přípitek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Žralok ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, zdarma, klipart, free, obrázek, download, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, Adam a Eva

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, word, office, Twitter, Pinterest, fotokniha, avatar, openOffice, inkscape, profil, plakáty, referáty, webové stránky, dokument, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Albert Einstein ke stáhnutí, obrázek Lyžařka zdarma nebo klipart Rozbitá láhev ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.