Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Znak váhy (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak váhy zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Znak váhy. Pakliže si chcete obrázek Znak váhy stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak váhy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znak váhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak váhy ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1168
1280x934
800x584
500x365
160x117

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 485 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Znak váhy? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Znak váhy je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Nekouřit ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Křen ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Jimmy Carter zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Znak váhy, svg, ilustrace, ke stažení, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, ke stáhnutí, Symboly, cliparts, vektor, Znak váhy

Doporučené použití klipartu: škola, dokumenty, avatar, prospekty, PowerPoint, web, corelDraw, Twitter, Instagram, katalog, vizitky, články, plakát, diář, etikety, tiskoviny, magazín

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Digitální znak 5 zdarma, vektorový klipart Hnědý strom ke stáhnutí nebo vektor Rubín ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.