Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Znak váhy, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak váhy zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Znak váhy. Obrázek Znak váhy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak váhy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znak váhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak váhy ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1168
1280x934
800x584
500x365
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 485 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Znak váhy je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zahradnice s růžemi zdarma Podívejte se i na ilustrace Heroin ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Benzínový zapalovač ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Symboly, vektor, free, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, Znak váhy, svg, grafika, Znak váhy, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, webové stránky, Twitter, dokument, Facebook, corelDraw, avatar, prezentace, seminární práce, word, Pinterest, PowerPoint, plakáty, profil, Instagram, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zákaz venčení psů zdarma, vektor CPL ke stažení nebo obrázek Croissant ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.