Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Znak váhy (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak váhy zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Znak váhy. Vektorový obrázek Znak váhy je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak váhy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Znak váhy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak váhy ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1168
1280x934
800x584
500x365
160x117

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 485 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Znak váhy s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Znak váhy patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kapitán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrkev v sáčku zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart CSV ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, vektor, klipart, Symboly, kliparty, free, Znak váhy, ke stažení, ilustrace, svg, cliparts, Znak váhy, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, web, manuály, škola, word, etikety, Zoner Callisto, tiskoviny, Twitter, profil, brožury, diář, články, vizitky, textové dokumenty, deníček, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Mitsubishi ke stáhnutí, vektorový klipart Hnědý strom ke stáhnutí nebo obrázek Cvrček zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.