Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Znak váhy, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak váhy zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Znak váhy. Vektorová ilustrace Znak váhy je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak váhy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Znak váhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak váhy ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1168
1280x934
800x584
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 485 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Znak váhy je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jahůdky zdarma Podívejte se i na obrázek WAV ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kopírka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, cliparts, kliparty, Znak váhy, Symboly, zdarma, vektor, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, Znak váhy

Doporučené použití klipartu: profilovka, Instagram, openOffice, seminární práce, prezentace, word, plakát, Facebook, office, corelDraw, dokument, PowerPoint, fotokniha, pozvánky, profil, články

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Pórek zdarma, klipart Sierra Leone ke stažení nebo ilustrace Tramvaj ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.