Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Znamení střelec (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Znamení střelec zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Znamení střelec. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Znamení střelec nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení střelec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Znamení střelec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení střelec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 179 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: virgoss

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Znamení střelec s přáteli a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Znamení střelec je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Margarita ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pomeranč ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Latinská abeceda ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, zdarma, download, kliparty, cliparts, vektor, obrázek, ilustrace, Znamení střelec, free, svg, Znamení střelec, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diář, webové stránky, kalendář, prezentace, Twitter, eshop, profil, Adobe Illustrator, textové dokumenty, Facebook, škola, plakát, tiskoviny, dokument, památník, letáky, oznámení

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Martináč měsíčitý ke stažení, vektor Velikonoční tvoření ke stažení nebo ilustrace Strom se svíčkami ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty najdete také tam.