Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modrásek, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrásek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Modrásek. Obrázek Modrásek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Modrásek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrásek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrásek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrásek ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 014 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Modrásek je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Jablko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Srdíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Modrásek, zdarma, vektor, kliparty, cliparts, download, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, Hmyz, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, Modrásek, free

Doporučené použití klipartu: dokument, plakát, office, škola, plakáty, textové dokumenty, corelDraw, word, prezentace, časopis, inkscape, referáty, Pinterest, dokumenty, profilovka, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Znak střelec ke stáhnutí, vektor Geometrické linie v portrétu zdarma nebo obrázek Kuba ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.