Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zákaz čůrání, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zákaz čůrání zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zákaz čůrání. Kreslená ilustrace Zákaz čůrání je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zákaz čůrání? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz čůrání zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zákaz čůrání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz čůrání ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 376 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: HuongDesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zákaz čůrání je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Turecko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Váhy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Koně ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, Zákaz čůrání, zdarma, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, kliparty, grafika, Symboly, svg, Zákaz čůrání

Doporučené použití klipartu: openOffice, seminární práce, avatar, kalendář, Pinterest, office, web, fotokniha, pozvánky, PowerPoint, webové stránky, prezentace, corelDraw, word, referáty, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Sexy černoška ke stáhnutí, klipart Plakající smajlík zdarma nebo ilustrace Vánoční zvonečky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.