Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Buzola (Přístroje) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buzola zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Buzola. Kreslená ilustrace Buzola je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Buzola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 640 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: francesco_rollandin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Buzola s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Buzola se nachází v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tramvaj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční beránek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hvězdičky ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, ilustrace, klipart, Buzola, grafika, Přístroje, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, svg, kliparty, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, diář, dokument, Instagram, eshop, PowerPoint, webové stránky, plakáty, památník, Pinterest, profilovka, Facebook, textové dokumenty, Twitter, škola, etikety

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Edward Snowden ke stáhnutí, vektor AAC zdarma nebo obrázek Oregon zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.