Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Buzola (Přístroje) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buzola zadarmo ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Buzola. Pakliže si chcete obrázek Buzola stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Buzola? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Buzola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 640 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: francesco_rollandin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Buzola s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Buzola se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černá kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak J zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Krokodýl ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, grafika, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, svg, download, free, Buzola, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakát, Facebook, brožury, openOffice, seminární práce, fotografie, avatar, PowerPoint, wordpress, logo, textové dokumenty, škola, corelDraw, profil, web, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Jehně ke stáhnutí, vektorový obrázek Červené vajíčko ke stažení nebo vektorový obrázek Digitální znak A zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.