Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buzola, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buzola zdarma ke stažení

Buzola je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Buzola. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buzola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 640 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Buzola je v sekci Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kovadlina ke stažení Podívejte se i na obrázek Malé písmeno P ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz natáčení zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Přístroje, zdarma, vektorový obrázek, Buzola, ke stáhnutí, vektor, free, kliparty, klipart, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, svg, download

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, openOffice, Facebook, office, škola, PowerPoint, památník, textové dokumenty, profil, plakát, webové stránky, Twitter, Instagram, články, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zlatý otazník ke stažení, klipart Znak kozoroh ke stáhnutí nebo ilustrace Důlní vozík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.