Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buzola, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buzola zdarma ke stažení

Buzola je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Buzola. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Buzola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 640 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Buzola je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Auto cisterna ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Červená cibule zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Švestky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, Přístroje, download, Buzola, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, svg, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, klipart, Buzola

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profil, profilovka, Facebook, inkscape, kalendář, dokumenty, openOffice, seminární práce, památník, Pinterest, Twitter, web, pozvánky, referáty, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Web kamera ke stáhnutí, vektor USB modem zdarma nebo obrázek Ohlašovna požáru ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.