Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buzola, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buzola zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Buzola. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Buzola lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Buzola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 640 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Buzola se nachází v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace 20 euro centů ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Lýkohub zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Káva ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, ilustrace, zdarma, vektor, ke stažení, free, svg, ilustrační obrázek, kliparty, Buzola, klipart, Přístroje, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokumenty, referáty, profilovka, Instagram, office, dokument, corelDraw, web, seminární práce, články, avatar, Adobe Illustrator , pozvánky, word, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Jablečný koláč ke stáhnutí, ilustrace Belize zdarma nebo vektor Piaggio Ciao ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.