Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Buzola (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buzola zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Buzola. Klipart Buzola je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buzola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buzola ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 640 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: francesco_rollandin

Obrázek, klipart pojmenovaný Buzola můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Buzola se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 2019 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá kraslice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Růžová ozdoba zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, download, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, Buzola, grafika, svg, Buzola, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, etikety, Adobe Illustrator, Twitter, seminární práce, Instagram, dokument, diář, avatar, PowerPoint, plakáty, eshop, wordpress, referáty, corelDraw, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Lebka zdarma, vektorový obrázek Důl ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Pstruh duhový ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.