Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hmoždinky, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hmoždinky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Hmoždinky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hmoždinky ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hmoždinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1559
1280x1247
800x779
500x487
160x156

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 583 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hmoždinky je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mešita ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace INF zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mléko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Hmoždinky, kliparty, vektor, cliparts, grafika, zdarma, klipart, ke stažení, free, Hmoždinky, download, svg, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, blog, časopis, dokument, profil, plakát, word, plakáty, corelDraw, prezentace, referáty, seminární práce, office, PowerPoint, škola, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace PPAM ke stáhnutí, vektor Květinka zdarma nebo obrázek Lední medvěd ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.