Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hmoždinky (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hmoždinky zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Hmoždinky. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Hmoždinky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hmoždinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1559
1280x1247
800x779
500x487
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 583 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cyberscooty

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hmoždinky s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Hmoždinky patří do sekce Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Přípona PHP ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Toulcovka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Martin Luther ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, Hmoždinky, free, cliparts, download, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, Hmoždinky, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: diář, seminární práce, prezentace, dokumenty, památník, Twitter, pozvánky, Pinterest, avatar, referáty, inkscape, textové dokumenty, kalendář, corelDraw, články, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek POTM ke stažení, obrázek, klipart Nemocnice ke stažení nebo vektorový klipart Cibule kuchyňská ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.