Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hmoždinky, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hmoždinky zdarma ke stažení

Hmoždinky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Hmoždinky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hmoždinky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hmoždinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1559
1280x1247
800x779
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 583 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hmoždinky je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak 1 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hnědý stromeček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zavírací špendlík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, Nástroje, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, grafika, svg, zdarma, klipart, ke stažení, Hmoždinky, download

Doporučené použití klipartu: avatar, pozvánky, profilovka, openOffice, blog, Facebook, profil, Pinterest, corelDraw, časopis, plakáty, webové stránky, referáty, Instagram, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Neptun ke stáhnutí, klipart Ježeček zdarma nebo ilustrace Pizza v krabici ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.