Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hmoždinky (Nástroje) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hmoždinky ke stažení zdarma

Hmoždinky je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Kreslená ilustrace Hmoždinky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hmoždinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1559
1280x1247
800x779
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 583 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cyberscooty

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hmoždinky sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Hmoždinky je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek BASH ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Togo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmoždinky, ilustrace, obrázek, vektor, download, klipart, kliparty, zdarma, Hmoždinky, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: magazín, diář, katalog, etikety, vizitky, plakáty, památník, office, koláž, web, video, Instagram, referáty, logo, manuály, brožury, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Fén zdarma, ilustrace Fialová mašle ke stažení nebo obrázek, klipart Monster truck ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.