Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hmoždinky (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hmoždinky zdarma ke stažení

Hmoždinky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Hmoždinky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hmoždinky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hmoždinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1559
1280x1247
800x779
500x487
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 583 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cyberscooty

Obrázek, klipart pojmenovaný Hmoždinky můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Hmoždinky je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vykulená dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modré zvonečky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Lednička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Hmoždinky, kliparty, obrázek, grafika, Hmoždinky, ke stažení, ilustrace, svg, download, zdarma, klipart, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, textové dokumenty, Instagram, web, avatar, prezentace, plakáty, profil, plakát, corelDraw, Adobe Illustrator, dokument, blog, pozvánky, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Ředkev zdarma, vektorový klipart Hasiči ke stáhnutí nebo obrázek, klipart 1 euro cent ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.