Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hmoždinky, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hmoždinky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Hmoždinky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hmoždinky ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hmoždinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmoždinky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1559
1280x1247
800x779
500x487
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 583 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hmoždinky se nachází v sekci Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Meče a štít ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bible a kříž zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hillary Clinton ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Hmoždinky, download, zdarma, ilustrace, kliparty, klipart, svg, grafika, Nástroje, free, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakát, PowerPoint, škola, seminární práce, inkscape, dokument, památník, office, Pinterest, profilovka, word, fotokniha, Adobe Illustrator , dokumenty, články

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kazeta ke stáhnutí, ilustrace Oranžová paprika zdarma nebo vektor Kytice květin ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.