Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Grapefruit, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grapefruit zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Grapefruit. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Grapefruit? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Grapefruit ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1585x1600
1268x1280
793x800
495x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 483 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Grapefruit je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Parní mašinka zdarma Podívejte se i na obrázek Nanuk ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Švýcarsko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, Grapefruit, grafika, Ovoce, kliparty, vektor, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, office, fotokniha, inkscape, profil, dokument, webové stránky, prezentace, časopis, blog, pozvánky, openOffice, Instagram, plakát, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kapradí zdarma, klipart Zelený brouk ke stažení nebo ilustrace Elfka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.