Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Grapefruit, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grapefruit zdarma ke stažení

Grapefruit je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Grapefruit stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Grapefruit ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1585x1600
1268x1280
793x800
495x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 483 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Grapefruit patří do sekce Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kokosový ořech zdarma Podívejte se i na klipart Severní a Jižní Korea ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Monarcha ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Grapefruit, download, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, svg, ilustrace, Grapefruit, free, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, inkscape, profil, památník, PowerPoint, textové dokumenty, Twitter, dokumenty, word, prezentace, referáty, office, pozvánky, plakáty, Instagram, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zákaz NATO zdarma, ilustrace Santa se sobem ke stažení nebo vektor Pevný disk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.