Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Grapefruit (Ovoce) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Grapefruit zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Grapefruit. Vektorová ilustrace Grapefruit je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Grapefruit v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Grapefruit ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1585x1600
1268x1280
793x800
495x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 483 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Machovka / Machovka

Potěší nás, pokud budete tento klipart Grapefruit sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Grapefruit je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Beznohý pirát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Airbus A380 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční králík ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Grapefruit, download, svg, ke stažení, zdarma, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, Ovoce, kliparty, Grapefruit, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, články, diář, škola, word, video, časopis, plakáty, památník, etikety, fotokniha, Pinterest, blog, web, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Šálek ke stažení, vektorový klipart Sršák ke stažení nebo obrázek, klipart Motýli ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.