Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Grapefruit, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grapefruit zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Grapefruit. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Grapefruit? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Grapefruit ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1585x1600
1268x1280
793x800
495x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 483 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Grapefruit je v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart LCD televize ke stažení Podívejte se i na obrázek Kuřátka s vejci ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Sýrie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, Grapefruit, free, zdarma, svg, ke stažení, Grapefruit, vektor, grafika, ilustrace, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, openOffice, plakát, PowerPoint, Twitter, avatar, office, Adobe Illustrator , web, kalendář, časopis, dokument, dokumenty, corelDraw, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Lektvar ke stažení, klipart Plazmová televize ke stáhnutí nebo ilustrace Sýkora koňadra zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.