Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Grapefruit (Ovoce) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Grapefruit bezplatně ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Grapefruit. Vektorový obrázek Grapefruit je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Grapefruit ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1585x1600
1268x1280
793x800
495x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 483 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Machovka / Machovka

Zaujal vás náš klipart Grapefruit? Potom se podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Grapefruit se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kafíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pečený krocan ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vajíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Ovoce, ilustrace, obrázek, free, cliparts, kliparty, grafika, download, ke stažení, Grapefruit, zdarma, Grapefruit, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, pozvánky, vstupenky, logo, prospekty, články, tiskoviny, Adobe Illustrator, profil, avatar, inkscape, blog, kalendář, deníček, letáky, corelDraw, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Chřest zdarma, obrázek Arkansas ke stáhnutí nebo vektorový klipart Tetování ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.