Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Grapefruit, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grapefruit zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Grapefruit. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Grapefruit? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Grapefruit ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1585x1600
1268x1280
793x800
495x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 483 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Grapefruit je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Studentka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Messerschmitt Bf 109 zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zapalovač ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, free, Grapefruit, obrázek, download, svg, Ovoce, cliparts, Grapefruit, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, referáty, pozvánky, corelDraw, seminární práce, plakáty, web, Instagram, dokument, avatar, kalendář, Pinterest, openOffice, inkscape, Adobe Illustrator , Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zvuk ke stáhnutí, vektor Irsko zdarma nebo obrázek WWF soubor ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.