Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Grapefruit (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grapefruit zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Grapefruit. Pakliže si chcete obrázek Grapefruit stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Grapefruit ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruit ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1585x1600
1268x1280
793x800
495x500
159x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 483 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Machovka / Machovka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Grapefruit s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Grapefruit se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hřbitovní kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Upload ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Plameňák ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, Grapefruit, Grapefruit, ke stažení, zdarma, ilustrace, Ovoce, free, klipart, obrázek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, openOffice, web, seminární práce, eshop, památník, články, inkscape, profil, plakáty, wordpress, dokumenty, škola, Twitter, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i obrázek Činčila ke stažení, obrázek, klipart Zelené jablíčko ke stažení nebo vektorový klipart Su Ťij ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.