Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Humr, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Humr zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Humr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Humr lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Humr zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Humr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Humr ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

898x1600
718x1280
449x800
281x500
90x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Humr patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kaki zdarma Podívejte se i na klipart Červené C ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Páčidlo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, cliparts, svg, grafika, Humr, ke stažení, klipart, kliparty, Humr, obrázek, vektor, vektorový obrázek, Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, avatar, webové stránky, plakáty, dokument, články, Pinterest, prezentace, PowerPoint, Adobe Illustrator , blog, referáty, textové dokumenty, kalendář, web, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Závaží zdarma, ilustrace Spící čtenářka ke stažení nebo vektor Modré vajíčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.