Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pálivá omáčka, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pálivá omáčka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pálivá omáčka. Vektorová ilustrace Pálivá omáčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pálivá omáčka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Pálivá omáčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pálivá omáčka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

384x1600
307x1280
192x800
120x500
38x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 267 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pálivá omáčka patří do sekce Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Srdíčko zdarma Podívejte se i na klipart Kapitol ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Červené O ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, Pálivá omáčka, Pálivá omáčka, svg, zdarma, ke stáhnutí, vektor, grafika, download, kliparty, free, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Instagram, web, škola, fotokniha, plakát, dokumenty, kalendář, Adobe Illustrator , památník, plakáty, office, webové stránky, corelDraw, PowerPoint, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Abstraktní stromeček zdarma, ilustrace Fialové vajíčko ke stažení nebo vektor Oživlá mumie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.