Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pálivá omáčka (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pálivá omáčka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pálivá omáčka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pálivá omáčka ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pálivá omáčka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pálivá omáčka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pálivá omáčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pálivá omáčka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

384x1600
307x1280
192x800
120x500
38x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 267 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Pálivá omáčka s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Pálivá omáčka je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlezelený strom ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Andulka vlnkovaná ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, free, ke stáhnutí, grafika, kliparty, Pálivá omáčka, ke stažení, klipart, Pálivá omáčka

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, corelDraw, Facebook, fotokniha, Pinterest, články, seminární práce, Twitter, kalendář, pozvánky, Instagram, Adobe Illustrator, památník, dokument, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Fialový drahokam ke stažení, klipart Mandala ke stažení nebo ilustrace Černá věž ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.