Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Maorský dům, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Maorský dům zdarma ke stažení

Maorský dům je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Maorský dům v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Maorský dům? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maorský dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Maorský dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maorský dům ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x766
1280x613
800x383
500x239
160x77

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 109 731 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Maorský dům se nachází v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nové Mexiko ke stažení Podívejte se i na vektor Zeď ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Formule zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, klipart, kliparty, cliparts, ke stažení, Maorský dům, ke stáhnutí, svg, ilustrace, Maorský dům, obrázek, free, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, textové dokumenty, fotokniha, památník, časopis, Twitter, články, word, dokument, prezentace, web, kalendář, webové stránky, Adobe Illustrator , plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Ara ke stažení, obrázek Malé písmeno G ke stáhnutí nebo klipart Slunečnicové pole zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.