Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek JSP formát (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart JSP formát bezplatně ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název JSP formát. Klipart JSP formát je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná JSP formát? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart JSP formát zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek JSP formát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart JSP formát ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 252 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart JSP formát sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart JSP formát patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červená kytka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kosmonaut ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pixelový stromek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, JSP formát, ke stažení, JSP formát, kliparty, free, cliparts, grafika, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, Adobe Illustrator, prezentace, eshop, inkscape, fotografie, články, časopis, referáty, avatar, profilovka, dokument, deníček, Twitter, magazín, fotokniha, brožury

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Stromový dům zdarma, vektorový klipart Broskve ke stažení nebo obrázek Island ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.