Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jednorožec, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednorožec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jednorožec. Obrázek Jednorožec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Jednorožec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednorožec zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jednorožec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednorožec ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1416x1600
1133x1280
708x800
442x500
141x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 734 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jednorožec je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Piáno ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Narozeniny zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Otevřená obálka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, vektor, cliparts, Jednorožec, Zvířata, obrázek, ke stažení, download, kliparty, klipart, svg, ilustrační obrázek, grafika, Jednorožec

Doporučené použití klipartu: blog, články, Twitter, Pinterest, seminární práce, avatar, webové stránky, časopis, corelDraw, prezentace, kalendář, Facebook, plakáty, openOffice, web, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Paul von Hindenburg ke stáhnutí, vektor Šípek zdarma nebo obrázek Minnesota ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.