Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Strom s dárky, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Strom s dárky zdarma ke stažení

Strom s dárky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strom s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

932x1600
746x1280
466x800
291x500
93x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 229 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Strom s dárky se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šachovnice ke stažení Podívejte se i na vektor Kristus na kříži ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Fretka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, zdarma, obrázek, klipart, Strom s dárky, vektorový obrázek, Vánoce, free, ilustrační obrázek, Strom s dárky, svg, vektor, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, referáty, textové dokumenty, seminární práce, office, Instagram, openOffice, fotokniha, kalendář, profil, Facebook, avatar, pozvánky, plakát, časopis, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vodní mlýn ke stažení, obrázek Pevnost ke stáhnutí nebo klipart Hodinky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.