Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Strom s dárky (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom s dárky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Strom s dárky. Kreslená ilustrace Strom s dárky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strom s dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

932x1600
746x1280
466x800
291x500
93x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 229 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Strom s dárky s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Strom s dárky se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zelený dort ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak S zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Morpho theseus ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, Vánoce, svg, grafika, vektor, klipart, Strom s dárky, free, Strom s dárky, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: video, kalendář, diář, avatar, časopis, pozvánky, seminární práce, etikety, škola, dokumenty, plakát, referáty, profil, webové stránky, web, word

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Motorová pila ke stáhnutí, obrázek Červený telefon zdarma nebo vektor Digitální číslo 9 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.