Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Rudá hvězda (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rudá hvězda zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rudá hvězda. Vektorový obrázek Rudá hvězda je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rudá hvězda zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rudá hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rudá hvězda ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1525
1280x1220
800x763
500x477
160x153

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 975 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rones

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Rudá hvězda s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Rudá hvězda se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Surikata ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Ruska ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Azurová vlajka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, vektor, Smajlíci, ke stažení, free, vektorový obrázek, Rudá hvězda, kliparty, download, Rudá hvězda, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, kalendář, wordpress, web, prezentace, seminární práce, video, časopis, Adobe Illustrator, profilovka, referáty, plakát, blog, profil, dokumenty, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek HTM ke stažení, obrázek, klipart Vepř ke stažení nebo vektorový klipart Dům hrůzy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.