Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sklad, Stavby do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sklad zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sklad. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sklad nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sklad zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sklad ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sklad ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1268
1280x1014
800x634
500x396
160x127

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 837 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sklad se nachází v kategorii Obrázky, kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hodiny ke stažení Podívejte se i na vektor Tulipán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Melíry zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, Sklad, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, svg, cliparts, Stavby, Sklad, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, web, referáty, plakáty, Twitter, Instagram, časopis, profil, kalendář, fotokniha, seminární práce, dokument, památník, profilovka, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Garáž ke stažení, obrázek Rodinný dům ke stáhnutí nebo klipart Katleja zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.