Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vosa, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vosa zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vosa. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vosa ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vosa zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vosa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vosa ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1252x1600
1001x1280
625x800
391x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 580 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vosa je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lískový ořech ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lenin zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Irská harfa ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, vektor, Vosa, ke stažení, download, Hmyz, zdarma, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, blog, pozvánky, Adobe Illustrator , webové stránky, corelDraw, textové dokumenty, články, památník, kalendář, web, inkscape, časopis, dokument, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Pitná voda ke stáhnutí, klipart Citroen H zdarma nebo ilustrace Kvajáva ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.