Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vosa (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vosa zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vosa. Pakliže si chcete obrázek Vosa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Zamlouvá se vám obrázek Vosa? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vosa zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vosa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vosa ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1252x1600
1001x1280
625x800
391x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 580 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vosa s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Vosa patří do kategorie Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jižní Súdán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Geometrické linie v portrétu zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tulipány ve váze ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, Vosa, svg, download, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, free, vektorový obrázek, Vosa, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, Instagram, web, prezentace, prospekty, office, openOffice, corelDraw, Twitter, články, word, profil, webové stránky, Facebook, pozvánky, vstupenky, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Dívka v hidžábu ke stáhnutí, ilustrace Mandle ke stáhnutí nebo klipart Batole zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.