Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vosa, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vosa zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vosa. Klipart Vosa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vosa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vosa zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Vosa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vosa ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1252x1600
1001x1280
625x800
391x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 580 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vosa patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční skřítek zdarma Podívejte se i na klipart WMV ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek CD disk ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, zdarma, Vosa, ke stažení, Vosa, kliparty, grafika, download, ilustrace, klipart, cliparts, ke stáhnutí, free, Hmyz

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , PowerPoint, seminární práce, openOffice, časopis, office, památník, kalendář, web, plakát, Pinterest, články, word, Twitter, referáty, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Úd zdarma, ilustrace Mauritánie ke stažení nebo vektor Sendvič ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.