Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Neuron (Věda) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Neuron bezplatně ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Neuron. Stahujte soubor Neuron ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Neuron zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Neuron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Neuron ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1198
1280x958
800x599
500x374
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 152 190 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: keikannui

Potěší nás, pokud budete tento klipart Neuron sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Neuron je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek P-51 Mustang ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 1 Eurocent ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Komodský drak zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, Věda, ilustrační obrázek, grafika, svg, obrázek, ilustrace, Neuron, kliparty, cliparts, free, vektor, Neuron, zdarma

Doporučené použití klipartu: wordpress, diář, avatar, kalendář, Twitter, škola, Instagram, web, brožury, manuály, eshop, Adobe Illustrator, webové stránky, etikety, openOffice, vizitky, magazín

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Motyka zdarma, vektorový klipart Palička na maso ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Zlaté Y ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.