Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Neuron, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Neuron zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Neuron. Klipart Neuron je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Neuron zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Neuron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Neuron ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1198
1280x958
800x599
500x374
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 152 190 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: keikannui

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Neuron patří do sekce Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Porcování hovězího zdarma Podívejte se i na klipart Ford Mustang ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Krumpáč ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Neuron, free, obrázek, ke stáhnutí, svg, kliparty, klipart, ilustrace, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, Neuron, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, Pinterest, kalendář, avatar, openOffice, webové stránky, Adobe Illustrator , časopis, seminární práce, dokument, Twitter, word, PowerPoint, fotokniha, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pohřebák zdarma, ilustrace Pivo v plechovce ke stažení nebo vektor Bleděmodrá stuha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.