Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nákladní vagón, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nákladní vagón zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Nákladní vagón. Kreslená ilustrace Nákladní vagón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Nákladní vagón? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nákladní vagón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nákladní vagón ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nákladní vagón ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x562
1280x449
800x281
500x176
160x56

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 937 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nákladní vagón je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Barack Obama ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Socha zdarma Mohl by vás také zajímat klipart PPSM ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Nákladní vagón, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, download, obrázek, Doprava, klipart, Nákladní vagón, cliparts, vektor, ilustrace, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, škola, články, památník, kalendář, webové stránky, pozvánky, Adobe Illustrator , Twitter, inkscape, openOffice, Facebook, fotokniha, časopis, plakát, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mapa Chile ke stáhnutí, vektor Leguán kubánský zdarma nebo obrázek Pevnost ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.