Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lovecký pes (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lovecký pes zdarma ke stažení

Lovecký pes je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lovecký pes. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lovecký pes zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lovecký pes ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lovecký pes ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 984 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: JayNick

Líbí se vám klipart Lovecký pes? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Lovecký pes je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Duhové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bernardýn ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Žák ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, svg, klipart, free, ke stáhnutí, Zvířata, cliparts, grafika, Lovecký pes, zdarma, Lovecký pes, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: video, památník, fotokniha, dokument, seminární práce, profil, PowerPoint, inkscape, blog, manuály, office, wordpress, dokumenty, prezentace, web, Twitter, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Larva ke stažení, vektorový obrázek Klíče zdarma nebo obrázek, klipart Pyramida ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.