Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čokoládový dort, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čokoládový dort. Pakliže si chcete obrázek Čokoládový dort stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čokoládový dort ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1330
1280x1064
800x665
500x416
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čokoládový dort je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Saudská Arábie ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sushi set zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlatá ryba ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, svg, Čokoládový dort, ilustrace, Čokoládový dort, download, vektorový obrázek, grafika, Jídlo, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokument, Instagram, office, prezentace, Twitter, seminární práce, Adobe Illustrator , plakáty, kalendář, PowerPoint, profilovka, plakát, památník, články, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Autobus ke stáhnutí, vektor Hotel zdarma nebo obrázek Vysílač ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.