Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čokoládový dort, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Čokoládový dort. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čokoládový dort ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1330
1280x1064
800x665
500x416
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čokoládový dort je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Filmová kamera ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Digitální číslo 9 zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Saudská Arábie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, Jídlo, Čokoládový dort, svg, ilustrace, download, kliparty, grafika, free, ke stáhnutí, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, corelDraw, profil, Pinterest, textové dokumenty, Facebook, Twitter, kalendář, Adobe Illustrator , profilovka, inkscape, PowerPoint, blog, škola, word, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Oranžové nůžky ke stáhnutí, vektor Květinový dekor světlý zdarma nebo obrázek Vánoční zvonek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.