Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čokoládový dort, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Čokoládový dort. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Čokoládový dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1330
1280x1064
800x665
500x416
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čokoládový dort se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatá srdce ke stažení Podívejte se i na klipart Živý stromek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bulharsko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, Čokoládový dort, vektorový obrázek, zdarma, svg, klipart, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, free, download, Čokoládový dort, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, web, kalendář, profil, office, plakáty, PowerPoint, Instagram, blog, škola, Adobe Illustrator , seminární práce, články, fotokniha, openOffice, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kůzle ke stažení, ilustrace AMC Gremlin ke stáhnutí nebo vektor Vrtulník zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.