Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čokoládový dort (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Čokoládový dort. Klipart Čokoládový dort je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čokoládový dort lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čokoládový dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1330
1280x1064
800x665
500x416
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 887 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čokoládový dort s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Čokoládový dort je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Evropa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Harry Truman ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Růžový tulipán ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, vektor, klipart, Jídlo, ke stažení, grafika, Čokoládový dort, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, památník, dokumenty, články, PowerPoint, avatar, office, Adobe Illustrator, openOffice, profil, textové dokumenty, video, Instagram, web, prezentace

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Světlemodrý stromek ke stažení, obrázek Růžoví smajlíci ke stažení nebo vektor Rozhlas ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.