Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čokoládový dort (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Čokoládový dort. Vektorová ilustrace Čokoládový dort je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čokoládový dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1330
1280x1064
800x665
500x416
160x133

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 887 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Čokoládový dort? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Čokoládový dort je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Netopýrek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Barevná vejce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Chobotnice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čokoládový dort, Jídlo, ke stáhnutí, free, vektor, obrázek, ilustrace, Čokoládový dort, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, svg, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, fotokniha, Facebook, Pinterest, referáty, profil, avatar, škola, dokument, plakáty, prezentace, diář, PowerPoint, etikety, Adobe Illustrator, web

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Sněhuláček zdarma, vektorový klipart Vánoční stuha ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Vatikán ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.