Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čokoládový dort (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Čokoládový dort. Vektorová ilustrace Čokoládový dort je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čokoládový dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1330
1280x1064
800x665
500x416
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte obrázek, klipart Čokoládový dort s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Čokoládový dort je v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Valentýnské přání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gymnastka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Rakousko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Jídlo, svg, ke stáhnutí, obrázek, Čokoládový dort, Čokoládový dort, vektor, download, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, video, blog, office, profil, prezentace, Adobe Illustrator, webové stránky, etikety, textové dokumenty, Twitter, Instagram, word, památník, plakáty, diář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zkumavky zdarma, ilustrace Znak ryby ke stáhnutí nebo klipart Strašák ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.