Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čokoládový dort (Jídlo) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Čokoládový dort. Pakliže si chcete obrázek Čokoládový dort stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čokoládový dort? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čokoládový dort ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1330
1280x1064
800x665
500x416
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 887 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte obrázek, klipart Čokoládový dort s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Čokoládový dort je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mytí auta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart APK zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Eskalátor ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Čokoládový dort, vektorový obrázek, svg, ke stažení, cliparts, kliparty, ilustrace, grafika, download, free, klipart, ilustrační obrázek, vektor, Čokoládový dort

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, Instagram, Facebook, dokumenty, katalog, office, PowerPoint, corelDraw, blog, etikety, vizitky, diář, avatar, Pinterest, škola, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Černá klávesnice ke stáhnutí, vektor Gejša zdarma nebo ilustrace Bible a kříž zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.