Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Teploměr, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Teploměr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Teploměr. Klipart Teploměr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Teploměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 967 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tak

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Teploměr je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bígl ke stažení Podívejte se i na obrázek Miminko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Renault Twingo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Teploměr, ke stažení, grafika, obrázek, ke stáhnutí, free, zdarma, Teploměr, svg, cliparts, download, kliparty, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, blog, fotokniha, seminární práce, kalendář, Instagram, web, referáty, dokument, openOffice, webové stránky, škola, avatar, PowerPoint, office, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Třešeň ke stažení, klipart Stetoskop ke stáhnutí nebo ilustrace Slunéčko osmnáctitečné zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.