Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Teploměr, Přístroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Teploměr zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Teploměr. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Teploměr. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Teploměr lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Teploměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 967 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tak

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Teploměr patří do sekce Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík v pračce zdarma Podívejte se i na klipart Datel ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Tanec kostlivců ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Teploměr, vektor, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, free, grafika, Přístroje, download, Teploměr, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, seminární práce, plakáty, Twitter, openOffice, web, webové stránky, textové dokumenty, Instagram, škola, avatar, referáty, časopis, Facebook, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Prostituce zakázána zdarma, ilustrace 1 euro cent ke stažení nebo vektor Štípátko na nehty ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.