Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bezpečnostní kamera (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bezpečnostní kamera zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Bezpečnostní kamera. Klipart Bezpečnostní kamera je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bezpečnostní kamera zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bezpečnostní kamera ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bezpečnostní kamera ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1539
1280x1232
800x770
500x481
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 214 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: maxim2

Tento obrázek s názvem (Bezpečnostní kamera) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Bezpečnostní kamera je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Smeták ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedý sporťák ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Public Domain ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Bezpečnostní kamera, zdarma, vektor, ke stáhnutí, free, kliparty, Přístroje, ke stažení, klipart, cliparts, grafika, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, prezentace, škola, památník, office, Pinterest, etikety, Facebook, referáty, Adobe Illustrator, openOffice, seminární práce, Instagram, textové dokumenty, pozvánky, diář

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Sýkora koňadra ke stažení, obrázek Ovoce ke stažení nebo vektor Zelené vejce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.