Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bezpečnostní kamera, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bezpečnostní kamera zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bezpečnostní kamera. Vektorová ilustrace Bezpečnostní kamera je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Bezpečnostní kamera? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bezpečnostní kamera zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bezpečnostní kamera ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bezpečnostní kamera ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1539
1280x1232
800x770
500x481
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 214 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: maxim2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bezpečnostní kamera se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lesní roh ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Rybička zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Čaj ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Přístroje, ke stažení, Bezpečnostní kamera, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, klipart, kliparty, svg, ke stáhnutí, vektor, cliparts, grafika, Bezpečnostní kamera

Doporučené použití klipartu: památník, Pinterest, škola, avatar, textové dokumenty, PowerPoint, Facebook, web, plakát, dokument, pozvánky, profil, openOffice, fotokniha, word, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zátiší s květinou ke stáhnutí, obrázek Martini zdarma nebo klipart Šnek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.