Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Bezpečnostní kamera (Přístroje) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Bezpečnostní kamera k bezplatnému stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Bezpečnostní kamera. Klipart Bezpečnostní kamera je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bezpečnostní kamera zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Bezpečnostní kamera ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bezpečnostní kamera ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1539
1280x1232
800x770
500x481
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 214 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: maxim2

Sdílejte obrázek, klipart Bezpečnostní kamera s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Bezpečnostní kamera se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Romantika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kakao zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Eiffelova věž ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ke stažení, Přístroje, vektor, svg, kliparty, obrázek, Bezpečnostní kamera, vektorový obrázek, grafika, Bezpečnostní kamera, ilustrace, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: magazín, eshop, dokumenty, katalog, škola, Pinterest, word, web, koláž, textové dokumenty, kalendář, seminární práce, diplomová práce, články, inkscape, openOffice, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Recepční ke stáhnutí, klipart BMW ke stáhnutí nebo vektorový klipart Živý stromek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.