Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bezpečnostní kamera (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bezpečnostní kamera zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bezpečnostní kamera. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bezpečnostní kamera? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bezpečnostní kamera zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bezpečnostní kamera ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bezpečnostní kamera ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1539
1280x1232
800x770
500x481
160x154

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 214 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: maxim2

Zaujal vás náš klipart Bezpečnostní kamera? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Bezpečnostní kamera se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hornoplošník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Želvička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jin a Jang zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Přístroje, vektorový obrázek, vektor, free, ke stažení, Bezpečnostní kamera, svg, ke stáhnutí, cliparts, Bezpečnostní kamera, kliparty, download, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, kalendář, seminární práce, Adobe Illustrator, dokument, články, Twitter, openOffice, etikety, video, blog, diář, eshop, Instagram, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Jednooké strašidlo zdarma, obrázek, klipart Make up ke stáhnutí nebo vektorový klipart DB ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.