Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční rolničky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční rolničky zdarma ke stažení

Vánoční rolničky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Vánoční rolničky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vánoční rolničky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční rolničky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční rolničky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční rolničky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x789
1280x631
800x395
500x247
160x79

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 685 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční rolničky se nachází v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz vstupu ke stažení Podívejte se i na vektor Zombík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz čůrání zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, download, free, Vánoční rolničky, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, Vánoce, svg, kliparty, zdarma, Vánoční rolničky, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, plakáty, webové stránky, inkscape, avatar, textové dokumenty, seminární práce, dokumenty, plakát, škola, profilovka, openOffice, články, profil, Facebook, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Frakční baňka ke stažení, obrázek Zákaz telefonování ke stáhnutí nebo klipart Vampýr zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.