Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční rolničky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční rolničky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoční rolničky. Kreslená ilustrace Vánoční rolničky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční rolničky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční rolničky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční rolničky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x789
1280x631
800x395
500x247
160x79

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 685 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční rolničky se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stodola ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Papuchalk zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ninja ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, vektor, zdarma, ilustrace, free, ilustrační obrázek, download, cliparts, Vánoční rolničky, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , webové stránky, corelDraw, office, blog, profilovka, PowerPoint, avatar, Twitter, dokumenty, články, památník, pozvánky, dokument, Instagram, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Mapa Turecka ke stáhnutí, ilustrace DVD přehrávač zdarma nebo vektor Zátiší s květinou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.