Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vánoční rolničky (Vánoce) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Vánoční rolničky k bezplatnému stažení

Vánoční rolničky je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční rolničky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční rolničky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční rolničky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční rolničky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x789
1280x631
800x395
500x247
160x79

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 685 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Vánoční rolničky s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Vánoční rolničky je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Konvalinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektrický hrnec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Alexandre Dumas ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Vánoční rolničky, ilustrační obrázek, ke stažení, download, klipart, obrázek, ilustrace, free, grafika, zdarma, Vánoce, ke stáhnutí, vektor, Vánoční rolničky

Doporučené použití klipartu: wordpress, kalendář, word, koláž, plakáty, fotokniha, avatar, diář, Instagram, vstupenky, Pinterest, corelDraw, brožury, seminární práce, magazín, prezentace, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Bílej jezdec ke stáhnutí, obrázek Dracena refexa ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Digitální znak 3 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.