Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté číslo 9, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté číslo 9 zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlaté číslo 9. Kreslená ilustrace Zlaté číslo 9 je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlaté číslo 9? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté číslo 9 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté číslo 9 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté číslo 9 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 815 326 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlaté číslo 9 se nachází v sekci Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Štěnice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Lopatkovec zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sherlock Holmes ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, Zlaté číslo 9, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, free, klipart, Symboly, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, office, plakát, Pinterest, dokumenty, škola, dokument, Adobe Illustrator , profil, webové stránky, časopis, openOffice, web, články, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor AMC Gremlin ke stáhnutí, obrázek Zlaté číslo 4 zdarma nebo klipart Cikáda ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.